logo yeni

calisanlar2 copy

Mobil Gizlilik Politikası

Aktif . Yayınlanma Uncategorised

GİZLİLİK POLİTİKASI

Tüm kullanıcılarımızın gizliliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple bir uygulama kullanıcısı olarak hizmetimizi kullandığınızda, kişisel verilerinizi işleriz. Bu gizlilik bildirimi, kişisel verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve işleme koyduğumuzu açıklar, dikkatlice okumanızı öneririz.

Bu Gizlilik Bildiriminde ne belirtilmiştir?

Bu gizlilik bildiriminde işlenen kişisel verilerin türleri, kişisel verilerin işlenme amaçları, kişisel verileri korumak için uygulanan güvenlik önlemleri hakkında bilgilere yer verilmiştir.

İşlenen Kişisel Verilerin türleri

Daha iyi bir deneyim için, hizmetimizi kullanırken, reklamı da içeren, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bize kişisel olarak tanımlanabilir, bazı bilgiler vermenizi isteyebiliriz. İstenilen bilgiler cihazınızda saklanacak ve tarafımızdan hiçbir şekilde toplanmayacaktır. Uygulama sizi tanımlamak için kullanılan bilgileri toplayabilecek üçüncü taraf hizmetlerini kullanmaktadır. Uygulama tarafından kullanılan üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarının gizlilik politikasına bağlantıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://policies.google.com/privacy

Çoğu diğer web siteleri ve çevrimiçi hizmetler gibi, uygulamayı nasıl kullandığınızla ilgili olarak otomatik olarak üretilen bilgileri toplar ve işleriz.

Aynı zamanda, uygulamayı nasıl kullandığınıza ilişkin otomatik olarak oluşturulmuş bilgilerle ilgili olarak gerçekleşir. Bu tür bilgiler, Uygulamanın nasıl kullanıldığını daha iyi anlamamıza ve bir kullanıcı olarak ihtiyacınıza uygun hizmet üretmemize yardımcı olur.

Uygulama sahibine, uygulamanın kullanımı hakkında bilgi vermek için uygulamayı açtığınız an, uygulamanın içinde açtığınız ekranlar ve bu ekranlarda harcadığınız süre ile uygulamadan ayrıldığınız ana ilişkin bilgiler toplanabilir.

Kişisel Verilerin işlenme amaçları 

Taraflar kişisel verileri hizmeti kullanabilmenizi sağlamak için, hizmetimizle ilgili bilgileri güncel tutmak için, hizmetin iyileştirilmesi ve / veya özelleştirilmesi için reklam gösterim amacıyla işlemektedir.

Kişisel Verileri korumak için hangi güvenlik önlemleri uygulanmaktadır?

Verilerinizin güvenliği ve diğer Kullanıcıların güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple, istenilen bilgiler sadece cihazınızda saklanacak ve tarafımızdan hiçbir şekilde toplanmayacaktır.

İnternet üzerinden hiçbir aktarım yönteminin veya elektronik depolama yönteminin % 100 güvenli ve güvenilir olmadığını ve mutlak güvenliğini garanti edemeyeceğimi unutmayın. Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak, hasar riskini en aza indirmek, bilgi kaybı ve yetkisiz erişimden veya bilgiyi kullanmak için önlemler uygulanmaktadır. Bununla birlikte, bu tedbirler mutlak bilgi güvenliği sağlayamamaktadır. Dolayısıyla, kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çaba sarf edilir, ancak bu garanti edilmez ve Uygulamanın ve ilgili veritabanlarının herhangi bir haksız davranış, arıza, izinsiz engeller veya erişim veya diğer kötüye kullanım ve kötüye kullanımdan muaf olacağını makul bir şekilde bekleyemezsiniz.

Diğer Sitelere Verilen Linkler

Hizmetimiz üçüncü taraflar tarafından sunulan hizmetler ve ürünler ve / veya ortakların, reklamverenlerin ve diğer üçüncü tarafların web sitelerine veya hizmetlerine köprüler içerebilir.  

Tarafların, bu üçüncü tarafların içeriği, web siteleri veya hizmetleri üzerinde herhangi bir kontrolü veya etkisi yoktur. Üçüncü kişi web sitelerinin ve hizmetlerinin kullanımı için farklı gizlilik politikaları uygulanabilir. Bu Gizlilik Beyanı, yalnızca taraflar tarafından Hizmeti kendi amaçları doğrultusunda kullanmanız yoluyla elde edilen Kişisel Verilerle ilgilidir. Taraflar, üçüncü taraf web sitelerinin ve hizmetlerin içeriği, uygulamaları veya işletilmesi ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Çocuk gizliliği

Çocuklarla ilgili kişisel bilgiler bilerek veya kasıtlı olarak toplanmamaktadır.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılan Değişiklikler

Bu Beyan, herhangi bir zamanda güncellenebilir. Taraflar, Gizlilik Bildirimi'nin güncellenmiş bir sürümünü Hizmet aracılığıyla yayınlayacaktır. Taraflar, bu Gizlilik Bildirimi'nde yapacağı değişikliklerden haberdar olmak ve tarafların Kişisel Verilerinizi nasıl koruma altına alacakları konusunda bilgi sahibi olmak için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmenizi önerir. Bu Gizlilik Bildirimini periyodik olarak gözden geçirmek ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Bu Bildirimde yapılan değişikliklerin herhangi birine bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Değişiklik yürürlüğe girdikten sonra Uygulamayı kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen Bildirim'i kabul ettiğinizi gösterecektir. Değiştirilen Bildirimi kabul etmiyorsanız, Uygulamayı kaldırmanız ve onu daha fazla kullanmaktan kaçınmanız gerekir.

Herhangi bir sorunuz ya da açıklamalarınız varsa ne yapacaksınız?

Bu Gizlilik Bildirimi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya açıklamalarınız varsa, lütfen bir e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.

Bu Gizlilik Bildirimi son olarak 20 Eylül 2018 tarihinde güncellendi. 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.