logo yeni

calisanlar2 copy

YASAMA UZMAN YARDIMCILIĞI VE ÖZLÜK HAKLARI

Aktif . Yayınlanma Meslek Rehberi

memur 4Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı idari teşkilatında, Yasama Uzmanı olarak yetiştirilmek üzere ihtiyaca göre açılan giriş sınavları ile çeşitli öğrenim dallarında mezun “Yasama Uzman Yardımcısı” unvanlı personel istihdam edebilmektedir.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI DENETÇİ YARDIMCILIĞI VE ÖZLÜK HAKLARI

Aktif . Yayınlanma Meslek Rehberi

personel10Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanlığı emrinde Denetçisi olarak görev yapmak üzere yetiştirilmek amacıyla, çeşitli öğrenim dallarından mezun adaylar arasından KPSS sonuçlarına göre yapılacak giriş sınavı (yazılı ve sözlü) ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Denetçi Yardımcısı istihdam etmektedir.

ERGOTERAPİST NE İŞ YAPAR VE NE KADAR MAAŞ ALIR?

Aktif . Yayınlanma Meslek Rehberi

ergoterapistSağlık Hizmetleri Sınıfı kapsamındaki “İş ve Uğraşı Terapisti (Ergoterapist)” unvanlı kadrolarda bulunan Devlet memurlarının yaptıkları görevler ile maaşlarının ne kadar olduğu kamu personeli arasında pek bilinmemektedir.

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİM UZMAN YARDIMCILIĞI VE ÖZLÜK HAKLARI

Aktif . Yayınlanma Meslek Rehberi

personel 9Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim Uzmanı olarak yetiştirilmek üzere çeşitli öğrenim dallarında mezun adaylar için açtığı giriş sınavları sonuçlarına göre Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim Uzman Yardımcısı istihdam etmektedir.

ÇALIŞMA UZMAN YARDIMCILIĞI VE ÖZLÜK HAKLARI

Aktif . Yayınlanma Meslek Rehberi

personel11Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Çalışma Uzmanı olarak yetiştirilmek üzere çeşitli öğrenim dallarında mezun adaylar için açtığı giriş sınavları sonuçlarına göre Çalışma Uzman Yardımcısı istihdam etmektedir.

SOSYAL GÜVENLİK UZMAN YARDIMCILIĞI VE ÖZLÜK HAKLARI

Aktif . Yayınlanma Meslek Rehberi

personel2Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu Uzmanı olarak yetiştirilmek üzere Kurumun ihtiyaçlarına göre açtığı giriş sınavları ile çeşitli öğrenim dallarında mezun uzman yardımcıları istihdam etmektedir.

GÜMRÜK VE TİCARET DENETMEN YARDIMCILIĞI VE ÜCRETLERİ

Aktif . Yayınlanma Meslek Rehberi

personel 2Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, taşra teşkilatında “Gümrük ve Ticaret Denetmeni” olarak görev yapmak üzere yetiştirilmek amacıyla, çeşitli öğrenim dallarından mezun adaylar arasından giriş sınavı ile Gümrük ve Ticaret Denetmen Yardımcısı istihdam etmektedir.

SİLAHLI KUVVETLER UZMAN YARDIMCILIĞI VE ÖZLÜK HAKLARI

Aktif . Yayınlanma Meslek Rehberi

turk silahli kuvvetleriGenelkurmay Başkanlığı ve kuvvet komutanlıklarının merkez karargâhında Silahlı Kuvvetler Uzmanı olarak görev almak üzere yetiştirilmek amacıyla, çeşitli öğrenim dallarından mezun adaylar arasından giriş sınavı ile Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcısı istihdam etmektedir.

KİTAP PATALOĞU VE ÖZLÜK HAKLARI

Aktif . Yayınlanma Meslek Rehberi

kutuphaneciTeknik Hizmetler Sınıfı kapsamında yer alan “Kitap Patoloğu” unvanlı kadrolarda görev yapan Devlet memurları, özlük haklarının aynı hizmet sınıfında görev yapan emsal personele göre düşük belirlendiğinden yakınıyor.

TCDD MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI VE ÖZLÜK HAKLARI

Aktif . Yayınlanma Meslek Rehberi

personel-3Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi (TCDD) Genel Müdürlüğü, Teftiş Kurulu Başkanlığında görevlendirilmek üzere Müfettiş yetiştirmek amacıyla çeşitli öğrenim dallarından mezun adaylar arasından giriş sınavı ile Müfettiş Yardımcısı istihdam etmektedir.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.