logo yeni

calisanlar2 copy

MİLLETVEKİLLERİNE YAPILAN ZAM GEREKSİZDİ

Aktif . Yayınlanma Ücret

tbmm2Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında erken seçim tartışmaları ve milletvekillerine yapılan zamla ilgili değerlendirmede bulundu.

Aylin Nazlıaka, “erken seçim tartışmaları ve milletvekillerine yapılan zamla” ilgili soru üzerine, “Biz yarın da olsa kendimizi seçime hazır hissediyoruz. İktidar gerçekten erken seçim yapabilecek kudreti görüyorsa yapsın, hodri meydan” dedi.

Milletvekillerine yapılan zam gereksizdi

Milletvekillerine yapılan zammın gereksiz bir zam olduğunu ifade eden Nazlıaka, “2015′te Cumhurbaşkanlığı bütçesi yüzde 97 oranında artırıldı. Milletvekillerine zam yapılarak, kendi grubuna sus payı mı vermek istiyor acaba. Koluna 700 bin TL’lik kol saati takanlar, çocuklarının odasında ayakkabı kutuları ile para sayma makinesi bulunanlar bu zam hakkında ne düşünüyor acaba. Benim asıl öğrenmek istediğim budur” diye konuştu.

Milletvekillerine yapılan zamla ilgili olarak buradaki habere bakabilirsiniz.

memurunyeri

 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.