logo yeni

calisanlar2 copy

GÖSTERGE VE KATSAYILARIN EN GÜNCEL HALİ BURADA

Aktif . Yayınlanma Ücret

maas22Devlet memurlarının, akademik personelin, kadro karşılığı sözleşmeli çalışan personelin, ücret ve tazminat göstergesine göre maaş alan personelin veya 4/c personelin aylık ve ücretlerinin hesaplanmasındaki zorluklar herkesin şikayet konusudur.

Bu konudaki uzmanlığı bilinen sitemize, bu gösterge ve katsayıların güncel haline ulaşmakta sıkıntı yaşadıklarını belirten şikayetler ulaşmakta ve sitemizden de bu rakamları daha ulaşılabilir halde sunmamız istenmektedir.

Hizmetinize sunduğumuz maaş hesaplama motorlarında gösterge ve katsayıların güncel haline ulaşmanız mümkün bulunmakta ise de, ziyaretçilerimizin istekleri doğrultusunda sizler için güncel gösterge ve katsayılara toplu bir şekilde ulaşmanıza imkan tanıyacak bir linki sitemizin alt kısmına eklemiş bulunuyoruz.

Bu amaçla, istediğiniz anda sitemiz en altında yer alan “Önemli Bağlantılar” kısmındaki “Maaş gösterge ve katsayıları” linkine tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfada, ek gösterge, yan ödeme kararnamesi, ücret ve tazminat göstergeleri, makam tazminatı gibi aylık ve ücret hesabında ihtiyaç duyulan tüm gösterge ve katsayıların en güncel haline toplu olarak ulaşabilirsiniz. 

Bu yazıya ait tüm haklar Memurunyeri.com'a aittir. "memurunyeri.com" şeklinde link verilmesi kaydıyla içerik kullanılabilir. Link vermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır.©

memurunyeri

 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.