logo yeni

calisanlar2 copy

KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİLERİ NE KADAR MAAŞ ALIYOR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

ozel-guvenlikKamu kurum ve kuruluşlarında, Genel İdare Hizmetleri Sınıfına dahil “Koruma ve Güvenlik Görevlisi” unvanlı kadrolarda da personel istihdam edilebilmektedir.

Lise ve dengi okul mezunları ile önlisnas ve lisans mezunu olanların atanabildiği Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrolarında görev yapacakların alabileceği aylık ücret miktarlarına ilişkin olarak yaptığımız hesaplamaya göre, her derece ve kademede söz konusu kadro unvanı için geçerli olan net maaş miktarları aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Koruma ve Güvenlik Görevlilerinin Aylık Net Maaşları (15 Mart 2014)

koruma-guvenlik-maasi-memurunyeri.com-2014

NOT:

**Aile yardımı ve asgari geçim indirimi bakımından, bekar (ya da evli eşi çalışan) ve çocuksuz personele göre değerlendirme yapılmıştır.

**%15 Gelir Vergisi oranına göre hesaplama yapılmıştır.

**Sendika aidatı ve toplu sözleşme ikramiyesi ödemesi dikkate alınmamıştır.

**Döner sermayeden yararlananlar için, sabit döner sermaye ödemesi (net ek ödeme miktarı kadar) hesaplamaya dahil edilmiştir.

**Tabloda hizmet süreleri 6 yıldan az olanların, 30.09.2008 tarihinden sonra işe girmiş oldukları varsayılarak, sosyal güvenlik kesintileri ilgili mevzuat çerçevesinde hesaplanmıştır.

**Tabloda hizmet süreleri itibariyle personelin ulaşabileceği derece ve kademeler tahmini olarak alındığından, hizmet yıllarına karşılık gösterilen derece ve kademelerde farklılıklar görülebilir.

Bu yazıya ait tüm haklar Memurunyeri.com'a aittir. "memurunyeri.com" şeklinde link verilmesi kaydıyla içerik kullanılabilir. Link vermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır.©

memurunyeri

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.