logo yeni

calisanlar2 copy

MEMUR, VHKİ VE BİLGİSAYAR İŞLETMENLERİNİN 15 OCAK MAAŞLARI

Aktif . Yayınlanma Ücret

bilgisayar-isletmeniKamu kurum ve kuruluşlarında, Genel İdare Hizmetleri Sınıfında “Memur”, “Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni” ve “Bilgisayar İşletmeni” unvanlı kadrolarda çeşitli eğitim seviyelerinde personel de istihdam edilmektedir.

Kamu çalışanları hakkında 2014 yılında uygulanacak mali ve sosyal haklara ilişkin belirlemeler neticesine, bu kadrolarda görev yapan lisans mezunu personelin, 15 Ocak 2014 tarihinde alacakları aylık ücretlerin, hizmet yılları ile derece ve kademelerine göre gösterdiği değişimi bir arada görmek amacıyla, memurunyeri.com olarak yaptığımız çalışmada şu sonuçlara ulaşılmıştır.

15 Ocak 2014 Net Maaşları

memurunyeri.com.com-memur-vhki-bilg-2014-ocak-maasi

NOT:

**Aile yardımı ve asgari geçim indirimi bakımından, bekar ve çocuksuz personele göre değerlendirme yapılmıştır.

**Döner sermayeden yararlananlar için, sabit döner sermaye ödemesi (net ek ödeme miktarı kadar) hesaplamaya dahil edilmiştir.

**Sendika aidatı ve toplu sözleşme ikramiyesi ödemesi dikkate alınmamıştır.

**Personelin hizmet yılları itibariyle ulaşabileceği derece ve kademeler tahmini olarak alındığından, hizmet yıllarına karşılık gösterilen derece ve kademelerde farklılıklar görülebilir.

**Çalışılan kurumdan kaynaklı yan ödeme farklılıkları dikkate alınmamıştır.

**Yabancı Dil Tazminatı dikkate alınmamıştır.

Bu yazıya ait tüm haklar Memurunyeri.com'a aittir. "memurunyeri.com" şeklinde link verilmesi kaydıyla içerik kullanılabilir. Link vermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır.©

memurunyeri

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.