logo yeni

calisanlar2 copy

POLİSLERİN 2014 YILI EMEKLİ AYLIK VE İKRAMİYE MİKTARLARI

Aktif . Yayınlanma Ücret

polisEmniyet Hizmetleri Sınıfına dahil Emniyet Amiri, Başkomiser, Komiser, Komiser Yardımcısı ve Polis Memuru unvanlı kadrolarda görev yapanlar, ek gösterge rakamları nedeniyle emekli aylık ve ikramiyelerinin düşük düzeyde kalmasından yakınıyorlar.

Yükseköğrenim mezunu olup; Emniyet Amiri, Başkomiser, Komiser, Komiser Yardımcısı ve Polis Memuru unvanlı kadrolarda görev yapan emniyet mensuplarının, 2014 yılında emekli olmaları halinde, çeşitli hizmet sürelerine göre alabilecekleri emekli aylığı ve emekli ikramiyesi miktarlarını bir arada görebilmek amacıyla memurunyeri.com olarak yaptığımız çalışmada şu sonuçlara ulaşılmıştır.

memurunyeri.com-emekli-polis-maaslari-2014

NOT: 2013 yılsonu enflasyon farkından kaynaklı bir zam yapılması durumunda, 2014 yılı emekli aylık ve ikramiyesi miktarlarında da değişiklik olabilecektir. 

Bu yazıya ait tüm haklar memurunyeri.com'a aittir. "memurunyeri.com" şeklinde link verilmesi kaydıyla içerik kullanılabilir. Link vermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır.©

memurunyeri

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.