logo yeni

calisanlar2 copy

ÖĞRETMENLERİN 2014 YILINDA ALACAĞI EMEKLİ AYLIK VE İKRAMİYESİ

Aktif . Yayınlanma Ücret

emekliEğitim ve Öğretim Hizmetleri Sınıfına dahil kadrolarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak görev yapanların emekli aylığı ve emekli ikramiyesi miktarları; ek göstergelerine, hizmet yıllarına ve emekli keseneklerine esas aylık derece ve kademelerine göre farklılık göstermektedir.

Kamu personelinin özlük hakları konusunda 2014 yılına ilişkin belirlemeler çerçevesinde, Öğretmen unvanlı kadrolardan 2014 yılında emekli olacakların alacağı emekli aylığı ve emekli ikramiyesi miktarlarını farklı hizmet yıllarına göre birarada görebilmek amacıyla memurunyeri.com olarak yaptığımız çalışmada şu sonuçlara ulaşılmıştır.

memurunyeri.com-emekli-ogretmen-maaslari-2014

NOT:

-Emekli aylığının %4'ü oranındaki ek ödemeler, emekli aylığı miktarına dahil edilmiştir.

-2013 yılsonu enflasyon farkından kaynaklı bir zam yapılması durumunda, 2014 yılı emekli aylık ve ikramiyesi miktarlarında da değişiklik olabilecektir. 

Bu yazıya ait tüm haklar memurunyeri.com'a aittir. "memurunyeri.com" şeklinde link verilmesi kaydıyla içerik kullanılabilir. Link vermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır.©

memurunyeri

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.