logo yeni

calisanlar2 copy

HER DERECE VE KADEMEDE ŞUBE MÜDÜRÜ MAAŞI

Aktif . Yayınlanma Ücret

makamKamu kurum ve kuruluşlarında, Genel İdare Hizmetleri Sınıfına dahil ilk dört dereceli kadrolarda Şube Müdürü unvanlı personel de istihdam edilmektedir.

Şube Müdürü kadrosunda görev yapan personel, diğer özlük meselelerinin yanı sıra esas itibariyle ek göstergelerinin düşük seviyede belirlenmiş olmasından yakınmaktadırlar. Ek göstergelerinin, kendilerinden daha alt unvanlarda bulunan personel ile (Yardımcı Hizmetler Sınıfına dahil personel hariç) aynı düzeyde (1. Derece için 2200) belirlenmiş olması nedeniyle, eşit hizmet yılı üzerinden emekli olmaları durumunda, bu personelin tümü aynı miktarda emekli aylığı ve emekli ikramiyesi almaktadır.

Genel İdare Hizmetleri Sınıfına dahil 1, 2, 3 ve 4 üncü dereceli Şube Müdürü unvanlı kadrolarda görev yapan personelin aylık ücretlerinin, hizmet yılları ile derece ve kademelerine göre gösterdiği değişimi görmek amacıyla memurunyeri.com olarak yaptığımız çalışmada aşağıdaki sonuçlara ulaşılmıştır.

Çalışmamızda, Şube Müdürü unvanlı kadrolar görev yapan personelin hizmet yılları itibariyle ulaşabilecekleri derece ve kademeler tahmini olarak kullanılmış olduğundan, hizmet yılı itibariyle derece ve kademeler personele göre farklılık gösterebilecektir.

ŞUBE MÜDÜRÜ UNVANLI PERSONELİN AYLIK NET MAAŞLARI

memurunyeri.com-2013-sube-muduru-maasi

NOT: Hesaplamalarda;

**2013 yılı ikinci 6 ayı için geçerli katsayılar kullanılmıştır.

**Aile yardımı ve asgari geçim indirimi bakımından, bekar ve çocuksuz personele göre değerlendirme yapılmıştır.

**Döner sermayeden yararlanan personel için, sabit döner sermaye ödemeleri dahil edilmiştir.

**Çalışılan kurumdan kaynaklı olabilecek ödeme farklılıkları dikkate alınmamıştır.

**Sendika aidatı ve toplu sözleşme ikramiyesi ödemesi dikkate alınmamıştır.

**Gelir Vergisi oranı %15 olarak uygulanmıştır.

**Yabancı Dil Tazminatı dikkate alınmamıştır.

Bu yazıya ait tüm haklar memurunyeri.com'a aittir. "memurunyeri.com" şeklinde link verilmesi kaydıyla içerik kullanılabilir. Link vermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır.©

memurunyeri

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.