logo yeni

calisanlar2 copy

TOPLU SÖZLEŞME İLE GELEN ZAMMA GÖRE MAAŞINIZI HESAPLAYIN

Aktif . Yayınlanma Ücret

maas2Memurlar ile diğer kamu görevlilerinin aylık ücretlerine 2016-2017 yıllarında yapılacak zammı belirleyen toplu sözleşmenin imzalanmasının ardından, memurunyeri.com farkıyla maaş motorlarımızı yeniledik.

Sitemizde yer alan maaş motorlarını kullanarak, hem mevcut maaşınızı ve hem de 2016 yılı Ocak ayına ilişkin maaşınızı hesaplayabileceksiniz.

Maaş motorlarımıza, 2016 yılının ilk altı ayı için yapılan %6’lık zammın yanı sıra emekli keseneklerinde meydana gelen değişiklikler ile memur emeklilerine yapılan zam ve 4/C personele verilen ek ödeme de dahil edilmiştir.

Ancak, 2016 yılına ilişkin asgari ücret rakamının belli olmaması nedeniyle 2016 yılında uygulanacak asgari geçim indirimi tutarları hesaplanamadığından, 2015 yılı asgari geçim indirimi tutarları kullanılarak hesaplamalar yapılmıştır. Bu durumdan dolayı, 2016 yılına ilişkin aylık net maaşınızda küçük bir farklılık olabilecektir.

Maaş motorlarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

657 SAYILI KANUNA GÖRE MAAŞ ALAN MEMURLAR    

ÖĞRETMENLER

666 SAYILI KHK UYARINCA MAAŞ ALAN MEMURLAR     

KADRO KARŞILIĞI SÖZLEŞMELİ PERSONEL          

AKADEMİK PERSONEL  

EMEKLİ MEMUR             

4/C GEÇİCİ PERSONEL (ÖZELLEŞTİRME KAPSAMINDA)

memurunyeri

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.