logo yeni

ÖĞRETMENLER HANGİ BRANŞLARDA DAHA YÜKSEK MAAŞ ALIYOR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

ogretmen 10Devlet memuru olarak Öğretmen kadrosunda fiilen görev yapanlara maaş ödemesi yapılırken, bazı öğretmenlere görev yaptıkları okullara göre branşları esas alınarak ilave eğitim öğretim tazminatı da ödenmektedir.

KADROSU ŞEF OLANLARIN TAZMİNAT ORANI 2018 YILINDA ARTACAK

Aktif . Yayınlanma Ücret

mudurŞef unvanlı kadrolarda görev yapan Devlet memurlarının tazminat oranı 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren artacak olmakla birlikte, bu artışın 10 puan mı yoksa 3 puan mı olacağı konusunda memurlar arasında tereddüt yaşanabiliyor.

KADEMENİZ YÜKSELİNCE MAAŞINIZ NE KADAR ARTAR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

maas19Kademe ilerlemesi yapmak suretiyle eğitim durumları itibariyle ulaşabilecekleri en üst derecelere kadar yükselebilen Devlet memurlarının aylık maaşı da kademe ilerlemesine bağlı olarak artabilmektedir.

ÜST KURULLARDAKİ BAZI PERSONELİN MAAŞ SİSTEMİ DEĞİŞEBİLİR

Aktif . Yayınlanma Ücret

anayasa mahkemesiAnayasa Mahkemesi, 15 Kasım 2017 tarihinde yapacağı toplantının gündemine; üst kurullara ait kurul başkanı, kurul üyesi ve başkan yardımcısı ile murakıp kadrolarına 15/1/2012-26/4/2016 tarihleri arasında ilk defa veya yeniden atananlar ile 15/1/2012 tarihinden sona atanan uzmanların (ve uzman yardımcılarının) ücret düzenlemesinin iptali talebini de aldı.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.