logo yeni

calisanlar2 copy

SOSYOLOGLAR 2021 YILINDA NE KADAR MAAŞ ALIYOR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

maas2Kamu kurum ve kuruluşlarında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak Teknik Hizmetler Sınıfı kapsamında “Sosyolog” kadro unvanlı personel de istihdam edilmektedir.

2021 YILINDA KÜTÜPHANECİ MAAŞI NE KADAR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

maas12Kamu kurum ve kuruluşlarında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak Teknik Hizmetler Sınıfı kapsamında “Kütüphaneci” kadro unvanlı personel de istihdam edilmektedir.

TEKNİK PERSONEL NEREDE VE NE KADAR EK TAZMİNAT ALIYOR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

teknik hizmetlerAylık katsayısının 1 Ocak 2021 tarihinden geçerli olarak artması, kalkınmada öncelikli yörelerde görevli Devlet memurlarından bazılarına ödenen ek özel hizmet tazminatı miktarını da artırdı.

KAMUDA ŞOFÖRLER NE KADAR MAAŞ ALIYOR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

maas12Devlet memuru olarak kamu kurum ve kuruluşlarında “Şoför” kadrosunda görev yapanlar, aylık ücretlerinin düşük olmasından ve en çok 5 inci derece karo verilmesinden yakınmaktadırlar.

BELEDİYE MÜFETTİŞLERİNİN MAAŞI NE KADAR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

personel 5Büyükşehir belediyelerinde, büyükşehir belediyelerine bağlı genel müdürlüklerde, büyükşehir belediyesi sınırların içindeki ilçe belediyelerinde ve diğer belediyelerde, müfettiş ve müfettiş yardımcıları da istihdam edilebilmektedir.

AVUKATLAR KAMUDA NE KADAR MAAŞ ALIYOR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

avukatKamu kurum ve kuruluşlarına ait Avukat unvanlı kadrolarda görev yapan Devlet memurları aylık maaşlarının yanı sıra vekâlet ücretinden de yararlanabiliyor.

FİZYOTERAPİSTLER NE KADAR MAAŞ ALIYOR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

fizyoterapistKamu kurum ve kuruluşlarında Sağlık Hizmetleri Sınıfı kapsamında  “Fizyoterapist” kadro unvanlı Devlet memurları da görev yapmaktadır.

EMNİYET PERSONELİNİN 2021’DEKİ EMEKLİLİK HAKLARI

Aktif . Yayınlanma Ücret

polisEmniyet Hizmetleri Sınıfına dahil unvanlardan bazıları için 1. derece kadroda geçerli olan ek göstergenin aynı seviyede olması, farklı unvanlardan emekli olan emniyet mensuplarının aynı miktarda emekli maaşı ve ikramiye alması sonucunu doğurmaktadır.

LİSE MEZUNLARININ 2021 YILI EMEKLİLİK HAKLARI

Aktif . Yayınlanma Ücret

emekli 5Devlet memuriyetinden lise veya dengi okul mezunu olarak emekliye ayrılanların / ayrılacak olanların emekli aylığı ve emekli ikramiyesi miktarı; memuriyetteki hizmet sınıflarına, hizmet sürelerine ve emekli keseneğine esas derece/kademelerine göre farklılık göstermektedir.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.