logo yeni

calisanlar2 copy

BAŞMÜHENDİS OLAN MÜHENDİSİN ÖZLÜK HAKLARI NASIL DEĞİŞİYOR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

muhendis657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak kamu kurum ve kuruluşlarına ait Mühendis unvanlı kadrolarda (yüksek mühendis veya mühendis olarak) görev yapanlar, Başmühendis kadrosuna atandıklarında özlük haklarında bazı değişiklikler de olur.

ARKEOLOGLAR NE KADAR MAAŞ ALIYOR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

maas15Kamu kurum ve kuruluşlarının Teknik Hizmetler Sınıfı kapsamındaki kadroları arasında “Arkeolog” unvanlı kadrolar da yer almaktadır.

PEDAGOGLARIN GÜNCEL MAŞI NE KADAR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

cocukÇocuk Psikoloğu olarak da bilinen Pedagog unvanlı Devlet memurları, kamu kurum ve kuruluşlarında Sağlık Hizmetleri Sınıfı kapsamında görev yapmakta olup, özlük haklarının düşük belirlendiğinden yakınmaktadırlar.

SAĞLIK, HAYVAN SAĞLIK VE VETERİNER SAĞLIK TEKNİKERİ MAAŞI NE KADAR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

maas 19İki yıl süreli mesleki yükseköğrenim mezunu olarak kamuda Sağlık Hizmetleri Sınıfı kapsamında “Sağlık Teknikeri”, “Veteriner Sağlık Teknikeri” ve “Hayvan Sağlık Teknikeri” unvanlı kadrolarda görev alan Devlet memurlarının maaş miktarı, unvanlarına göre de farklılık göstermektedir.

ÖĞRETMEN BRANŞININ MAAŞA ETKİSİ NE KADAR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

ogretmen9Devlet memuru olarak Öğretmen kadrolarında görev yapanların aylık maaşı; kadro/aylık seviyeleri ve hizmet sürelerinin yanı sıra branşları itibariyle görev yaptıkları okullar da dikkate alınarak hesaplanıyor.

2020 YILIN İKİNCİ YARISINDA ERGOTERAPİST MAAŞI NE KADAR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

maas3Kamuda, Sağlık Hizmetleri Sınıfı kapsamında “İş ve Uğraşı Terapisti (Ergoterapist)” unvanlı kadrolarda mesleki lisans mezunu olarak görev yapanlar, özellikle 1 inci derecede 3000 olan ek göstergelerinin 3600’e yükseltilmesini ve çalıştıkları kurumlardan dolayı genellikle döner sermaye bütçesinden karşılanan ek ödemelerinin artırılmasını istemektedirler.

SAĞLIK PERSONELİ EMEKLİ OLUNCA NE KADAR MAAŞ VE İKRAMİYE ALIYOR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

saglik 2Devlet memuru olarak Sağlık ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri Sınıfına dahil kadrolardaki çeşitli unvanlarda görev yapanların emekli olduklarında alabilecekleri emekli maaşı ve emekli ikramiyesi miktarı; eğitim durumlarına, unvanlarına, kadro derecelerine, emekli keseneğine esas seviyelerine ve hizmet sürelerine göre farklılık göstermektedir.

DESİNATÖRLER NE KADAR MAAŞ ALIYOR?

Aktif . Yayınlanma Ücret

maas8Mimari, giyim, dokuma, baskılı ürün, nakış, metraj baskı gibi pek çok alanda desen tasarım ve çizimi gibi işlerle uğraşan Desinatörler, kamu kurum ve kuruluşlarındaki “Desinatör” unvanlı kadrolarda Devlet memuru olarak da görev alabilmektedirler.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.