logo yeni

BAŞARILI GÜMRÜK PERSONELİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Aktif . Yayınlanma mansethaber

basariGeçtiğimiz günlerde ortaya çıkan zehirli ayakkabı skandalı sonrasında, bu ayakkabılar ile ilgili yapılan usulsüzlükleri tespit eden 2 personel ödüllendirildi.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli tarafından ödüllendirilen personeller, bir antrepoda usulsüzlük yapıldığını ortaya çıkarmıştı.

Bakanlık yaptığı açıklamada, Erenköy Gümrük Müdürlüğüne bağlı bir antrepoda, imha edilecek ayakkabıların eskileriyle değiştirildiğini tespit eden 2 personelin Bakan Canikli tarafından makamında kabul edildiğini ve başarı belgesi ile ödüllendirildiğini belirtti.

Bakan Canikli, mesleğe henüz başlayan aday muayene memurları Beytullah Yıldırım ve Hakan Ülker'i görevleri esnasında gösterdikleri hassasiyet ve dikkatli çalışmaları dolayısıyla tebrik ederken, gayretli çalışmalarıyla kamu zararının önlenmesinde önemli katkı sağlayan memurları başarı belgesi ile ödüllendirdi. 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.