logo yeni

MEMURUNYERİ FORUM AÇILDI

Aktif . Yayınlanma mansethaber

forumMemur ve diğer kamu personeline ilişkin aydınlatıcı yayın yapacak, tarafsız, özgün ve eleştirel haberler üretecek bir site gereksinimini karşılamak amacıyla, “memurunyeri.com” adıyla 2012 yılının sonlarında kurulduk.

Sitemizde, geçen yaklaşık 1 yıllık süre içerisinde; çalışanlarımızın, yayın politikamıza ilişkin üst seviyedeki bilgi birikimi ve tecrübesine dayalı olarak üretilen haberlere ağırlıklı olarak yer verirken, alıntı yaptığımız konularda ise mutlaka kaynak belirtme yoluna gittik. Öte yandan, diğer sitelerde yer alan haberleri çalma, Sitemiz haberi gibi sunma gibi basitlik ve usulsüzlüklere ise asla başvurmadık.

Öte yandan, Sitemiz haberlerine yapılan yorumlar içerisinde yer alan sorular ve mail adreslerimize iletilen bilgi edinme mesajlarını, imkanlar dahilinde en hızlı sürede ve ayrıntılı şekilde cevaplandırmaya çalışırken, tamamen gönüllülük esasıyla yardımcı olma düşüncesinin mutluluğunu duyduk.

Ziyaretçilerimizin ve üyelerimizin olumlu geri dönüşleri ile kısa süre içerisinde Sitemize duyulan ilgi, güven ve inançta gördüğümüz artıştan aldığımız cesaret ve gelen istekler üzerine, forum bölümümüzü yayına açmaya karar verdik.

Memurunyeri.com Forum bugün itibariyle yayına girmiş bulunmaktadır. Bugüne kadar gerek mailleriniz ve gerekse yorumlarınızla göstermiş olduğunuz katılımcı anlayışın, forum bölümünde de devam etmesini beklerken, bu forumun tüm kamu personelinin seviyeli tartışma ve bilgi paylaşımı için bir araya geldiği bir platform olacağını umuyoruz.

Kullanıcılarımız forumumuzu sadece okuyabilecek iken, foruma katılım ve mesaj yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Sitelerimize üye olan kullanıcılarımız aynı kullanıcı adı ve şifrelerini forum bölümünde de kullanabileceklerdir. Forum bölümümüze ulaşmak için üst menümüzün sağ tarafındaki menüyü kullanabilirsiniz.

Forum bölümümüzün kamu personeline yararlı olması dileğimizle…

memurunyeri

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.