logo yeni

BAZI KURUMLARIN KADRO YAPISINDA DEĞİŞİKLİK OLDU (2003/5021)

Aktif . Yayınlanma mansethaber

kadro4Kamu kurum ve kuruluşlarından bazılarına ait dolu kadrolarda derece değişikliği, boş kadrolarda ise sınıf, unvan ve derece değişiklikleri yapıldı. 

Bugün yürürlüğe giren Bakanlar Kurulu Kararı ile; Avrupa Birliği Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı,  Güneydoğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu, Hazine Müsteşarlığı, Kalkınma Bakanlığı, Kamu Denetçiliği Kurumu, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı, Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve  Yargıtay Başkanlığına ait dolu ve boş kadrolarda değişiklik yapıldı.

Dolu ve boş kadro değişiklikleri için tıklayınız… 

Söz konusu Bakanlar Kurulu Kararı: 

17/6/2013 TARİHLİ VE 2013/5021 SAYILI KARARNAMENİN EKİ KARAR

MADDE 1 – (1) Kamu kurum ve kuruluşlarına ait kadrolardan; ekli (3) sayılı cetvellerde yer alan dolu kadroların dereceleri ve ekli (4) sayılı cetvellerde yer alan boş kadroların sınıf, unvan ve dereceleri aynı cetvellerde gösterildiği şekilde değiştirilmiştir.

MADDE 2 – (1) Bu Karar yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3 – (1) Bu Karar hükümlerini Bakanlar Kurulu yürütür. 

memurunyeri

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.