logo yeni

“HABER HIRSIZLARINA” KARŞI HUKUKİ SÜRECİ BAŞLATTIK

Aktif . Yayınlanma mansethaber

adalet32012 yılında, özgün analiz ve içeriğiyle tüm kamu personeline ışık tutmak ve yol göstermek şiarıyla yola çıkan Sitemizde, Ziyaretçilerimizin de takdir edeceği üzere, bu süreçte hemen her gün, başka sitelerde yer almayan türde analiz, ayrıntı ve uzmanlık gerektiren haberlere yer vermeye özen gösterdik.

Ancak, Sitemiz çalışanlarının bilgi birikimi, tecrübesi ve gayretli çalışmaları ile büyük emek harcayarak hazırladığı haberlerin, bir süre sonra çeşitli siteler tarafından, telif haklarına dikkat edilmeden, kendi ürünleri olan haberler şeklinde sunulduğuna şahit olduk. Bu sitelerden tespit edebildiklerimizi mail yoluyla uyarmamıza rağmen, bazılarının gerekli hassasiyeti göstermeye başladıklarını ancak bazı sitelerin ise “haber hırsızlığına” devam ettiğini üzülerek gördük.

Tüm uyarılarımıza rağmen, bir sitenin bu davranışını ısrarla sürdürmesi üzerine, bu site hakkında hukuki sürecinin başlatılması yönünde ilk aşama tamamlanmış olup;  haber alma usullerine uymadan Sitemiz haberlerini alan, haber kaynağını belirtmeyen, link vermeyen ve kendi ürünü haberler gibi yayınlayan internet sitelerini tespit ederek telif haklarımız ile ilgili hukuk sürecini hızlandıracağız.

Kıymetli takipçilerimize; doğru, temiz, ayrıntılı ve kaliteli hizmet sunma gayretimiz devam edecektir.

                                                                                                                                             Memurunyeri.com 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.