logo yeni

CEP VE TABLETLER İÇİN MOBİL SİTEMİZ YAYINA BAŞLADI

Aktif . Yayınlanma mansethaber

2012 yılında yayın hayatına başlayan memurunyeri.com sizlerin desteği ve katkısıyla gelişimini sürdürüyor. Mobil cihazların iyice yaygınlaşmaya başladığı günümüzde, akıllı telefonlarınızdan ve tabletlerinizden sitemize daha kolay ve rahat ulaşmanızı, sayfalar arasında daha hızlı gezinmenizi sağlamak için  sitemizin mobil versiyonunu kullanıma sunduk.

Program yüklemem gerekir mi?

Sitenin mobil versiyonunu görüntülemek için herhangi bir program ya da uygulama yüklemenize gerek yok. Akıllı telefonlarınızdan ya da tabletinizden girdiğiniz anda cihazınızın tanımlanarak ona uygun mobil arayüzle karşılaşacaksınız.

Mobil sitede neleri görüntüleyebileceğim?

Sitemizin mobil arayüzü ile webdeki site içeriğinin çok büyük kısmına rahatlıkla ulaşabilecek, haberlerimizi sosyal medyada paylaşabilecek ya da yorum yazabileceksiniz.

Görünüm şeklini değiştirebilecek miyim?

Tablet ya da akıllı telefonlarınızda sitemizin mobil versiyonunu değil de, orijinal halini görüntülemek isterseniz, mobil versiyondaki menü başlığı altında yer alan “orijinal siteye git” butonunu tıklamanız yeterli.

mobilsite1

Akıllı cihazlarınızda orijinal görünüme geçtikten sonra tekrar mobil görünüme geçmekte güçlük çeken kullanıcılarımız sitemizin altında yer alan “mobil görünüme geç” linkini kullanabilirler.

mobilsite2

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.