logo yeni

calisanlar2 copy

“PKK’LILARIN DAĞDA GEÇİRDİKLERİ SÜRELER EMEKLİLİĞE SAYILACAK MI?”

Aktif . Yayınlanma mansethaber

MHP Denizli Milletvekili Emin Haluk AYHAN, hükümetin terör yaklaşımını eleştirerek, "PKK'lıların dağda geçen sürelerinin askerliğe veya emeklilik sürelerine sayılıp sayılmayacağı, müzakere masalarına konu edilip edilmediği kamuoyuna açıklanmamaktadır" dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde bir basın toplantısı düzenleyerek hükümetin terör yaklaşımını eleştiren AYHAN, "Hükümet açılım denen rezaleti topluma kabul ettirme gayretiyle toplum üzerinde psikolojik hareket uygulamaktadır" ddedi. Hükümetin terör konusuna bakışının sakat olduğunu da belirten AYHAN "PKK'lıların dağda geçen sürelerinin askerliğe veya emeklilik sürelerine sayılıp sayılmayacağı, müzakere masalarına konu edilip edilmediği kamuoyuna açıklanmamaktadır" diye konuştu.

Konuşmasında işsizlik sorununa da değinen AYHAN, üniversite mezunu işsizlerin çığ gibi büyüdüğünü ve her 4 işsizden birinin üniversite mezunu olduğunu ifade etti.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.