logo yeni

BAKANLARIMIZ DUYMASIN!

Aktif . Yayınlanma mansethaber

İngiltere Ulaştırma Bakanı Simon Burns, özel şoförüne halkın vergilerinden yılda 80 bin pound (224 bin TL) ödendiği ortaya çıkınca işine trenle gitmeye başladı. 

İngiltere’de bir gazete geçtiğimiz günlerde ülkenin Ulaştırma Bakanı Simon Burns’ün özel şoförüne halkın vergilerinden yılda 80 bin pound (224 bin TL) ödendiğini yazınca büyük tepki topladı. 

Halkın tepkilerini haklı bulan Bakan Burns, şoförü ve otomobili bırakarak bakanlığa trene, metroya binerek gitmeye başladı. Burns, bu hafta üç kez üst üste sabah saatlerinde istasyonda tren beklerken görüntülendi. Ulaştırma bakanının işe gidip gelirken, yanında tek bir koruma bulunmuyordu. Sıradan vatandaştan bir farkı yoktu.

Bakanın trenlerin kalabalık olmasından dolayı zaman zaman ayakta gitmek zorunda kaldığı belirtildi. Burns’ün sözcüsü yaptığı açıklamada Bakan’ıın sadece bu hafta değil, sürekli olarak toplu taşıma araçlarını kullanarak işe gidip geleceğini bildirdi.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.