logo yeni

calisanlar2 copy

SAĞLIK BAKANLIĞI TWİTTER'DAN CEVAP VERDİ

Aktif . Yayınlanma mansethaber

Daha önce duyurduğu üzere Sağlık Bakanlığından bir yetkili, twitter üzerinden gelen griple ilgili sorulara saat 14.00-15.00 arasında cevap verdi.

Bakanlık adına Prof. Dr. Hürrem Bodur tarafından cevaplanan sorular arasında, ''Grip en çok hangi aylarda yaşanır?'', ''Grip aşısı ne zaman kullanılmalıdır?'',''Nezle ile grip aynı şey midir?'', ''Gripte antibiyotik etkili midir?'', ''Kuş gribi ve diğer griplerle nasıl mücadele edebilirim?'', ''Gripken duş alabilir miyim?'' yer aldı. 

Sorular arasında "Grip olunca ıhlamur içersem , iyi gelirmi . sıcak iyi gelmiyor diyolar'',"Doktorlar grip olur mu?'', ''Grip cinsel gücü etkiler mi?'', ''Annem grip olunca yaptığı yemeği yesem ben de grip olur muyum?'' gibi ilginç sorular da yer aldı.  

Sağlık Bakanlı, 15 günde bir antibiyotik, zehirlenmeler, obezite, beslenme, diyabet, HIV/AIDS gibi konularda Sağlık Bakanlığının twitter hesabı üzerinden yöneltilen soruları, uzmanlar aracılığıyla cevaplamaya devam edecek.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.