logo yeni

EMNİYET AMİRİ İNTİHAR ETTİ

Aktif . Yayınlanma mansethaber

Tunceli Hozat İlçesi Emniyet Amiri Çağlar San, evinde tabancayla intihar etti.

Emniyet Amiri Çağlar San'ın evinden akşam saatlerinde duyulan bir el silah sesi üzerine eve gidenler Çağlar San'ın cansız bedeniyle karşılaştı. Emniyet Amiri San'ın intiharı üzerine Tunceli'den Emniyet Müdürlüğü olay yeri inceleme ekipleri helikopterle Hozat'a gönderildi.

Yaklaşık 5 aydır Tunceli'nin Hozat ilçesinde görev yapan emniyet amiri Çağlar San'ın, daha önce Abdülkadir Aksu'nun İçişleri Bakanlığı görevindeyken yakın koruma ekibinde de görev aldığı öğrenildi.

Tuncelinin Hozat ilçesi geçtiğimiz günlerde jandarma ve polis tarafından ilçede çok sayıda kamu görevlisi ve kişinin fişlendiğinin ortaya çıkması üzerine gündeme gelmişti. Haberler üzerine soruşturma kapsamında,  İçişleri Bakanlığı'ndan 2 mülkiye başmüfettişi görevlendirilmiş, Hozat Kaymakamlığı, Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Amirliği'nde bilgisayarların hard diskleri kopyalanıp alınırken, bazı belge ve dokümana da el konulmuştu.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.