logo yeni

SGK KURUMA KATKIDA BULUNAN PERSONELİ ÖDÜLLENDİRECEK

Aktif . Yayınlanma mansethaber

hediyeSosyal Güvenlik Kurumu, kurum gelişmesine katkı sağlayacak personelini ödüllendirmek amacıyla “Bireysel Öneri Sistemi Usul Ve Esasları” nı yürürlüğe koydu.

SGK usul ve esaslar ile Kurum personelinin bilgi, beceri ve deneyimlerinden yola çıkarak, kurumun gelişimine katkı sağlayacak önerilerinin alınmasını ve faydalı bulunursa ödüllendirilmesini amaçlıyor.

Bireysel öneri sistemi(BÖS) ile kurum çalışanlarından kurumu doğrudan ya da dolaylı olarak ilgilendiren konulardaki önerileri alınacak. Çalışanların önerileri öncelikle Birim Öneri Değerlendirme Grubu, Öneri Değerlendirme Kurulu ve Öneri Değerlendirme Üst Kurulu tarafından değerlendirmeye alınarak puan verilecek.

Her öneri dikkate alınmayacak

Esaslara göre, dilek, yakınma, ihbar ve şikayetler, çözüm önerisi içermeyenler, genel ahlaka aykırı ya da konusu suç teşkil eden ifadeler içeren öneriler, belirsiz ve soyut talepler gibi öneriler değerlendirmeye alınmayacak.

Ödül verilecek

Yetkili kurullar tarafından uygulansın şeklinde değerlendirilen kurum personelinin önerileri arasından ilk üç sırayı alanlar, Kurum Başkanının takdir edeceği hediyelerle ödüllendirilecek.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.