logo yeni

GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILAN MEB PERSONELİNE ARAŞTIRMA

Aktif . Yayınlanma mansethaber

meb2Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, halen görevden uzaklaştırılmış durumda bulunan Milli Eğitim Bakanlığı personeli ile ilgili açıklama yaptı.

Koncuk, Bank Asya hesabı olması sebebiyle açığa alınan yaklaşık bin kişi ile ilgili olarak kendi illerinde sosyal çevre araştırması yapılacağını söyledi.

Koncuk twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bu araştırmaların güzel sonuçlar doğurmasını, valilikler tarafından açığa alınmış olanlarla ilgili de olumlu gelişmeler olmasını diliyorum” dedi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Koncuk şu ifadelere yer verdi: “MEB tarafından Bankasya hesabı sebebiyle açıkta olan yaklaşık bin kişi ile ilgili illerde sosyal çevre araştırması yapılacaktır. Hayırlısı.

Bu araştırmaların güzel sonuçlar doğurmasını, valilikler tarafından açığa alınmış olanlarla ilgili de olumlu gelişmeler olmasını diliyorum."

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.