logo yeni

ÇOCUĞU KURTARAN ZABITAYA ÖDÜL

Aktif . Yayınlanma mansethaber

maas15Balkondan düşen 3 yaşındaki çocuğu havada yakalayarak kurtaran zabıta, başarı belgesi ve bir maaş ikramiye ile ödüllendirilecek.

Kastamonu’da gerçekleşen olayda zabıta Ömer Yıldız, bir binanın 4. katındaki balkondan düşen 3 yaşındaki çocuğu havada tutarak kurtarmıştı. Azdavay ilçesi Cumhuriyet Caddesi üzerindeki bir binanın önünde kalabalık gören Ömer Yıldız, aracını durdurarak binanın önüne gelmiş, dördüncü kattaki evin balkonundan düşen ve alt katın balkonu ile iş yerinin tentesine çarpan çocuğu son anda havada yakalamıştı.

Azdavay ilçesi Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek, 4. kattaki evlerinin balkonundan düşen 3 yaşındaki çocuğu havada tutarak kurtaran personeline başarı belgesi ve bir maaş ikramiye verileceğini açıkladı.

Civelek çocuğu kurtaran zabıta memuru Ömer Yıldız'ın kendilerini de gururlandırdığını belirterek, olayın ardından ilçede kahraman olan personeli başarı belgesi ve bir aylık ikramiye ile ödüllendireceklerini belirtti. 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.