logo yeni

AMİRİNİN YAĞMURLUĞUNU GİYDİ SORUŞTURMALIK OLDU

Aktif . Yayınlanma mansethaber

Amirine ait yağmurluğu giyerek 10 Kasım Atatürk’ü anma törenlerinin yapıldığı alana gelen polis memuru hakkında inceleme  başlatıldı.

Rize Cumhuriyet Meydanı’nda yağmur altında gerçekleştirilen 10 Kasım Atatürk’ü anma törenlerine ismi öğrenilemeyen bir polis memuru, Trafik  Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Emniyet Amiri Baki Yılmaz’a ait olduğu öğrenilen  ve üzerinde rütbeleri de bulunan yağmurlukla geldi.

Alanda trafiği düzenleyen ve  törenleri izlemek isteyen bazı öğretmen, müdür ve basın mensuplarına ait  araçların tören alanı yanındaki otoparka girişlerine izin vermeyen polis memuru  ile sürücüler arasında tartışma yaşandı. Tartışma, diğer görevlilerin araya  girmesiyle büyümeden önlendi.

Ancak tartışmadan haberdar olan ve polis memurunun  amirinin rütbeli yağmurluğunu giyerek alana geldiğini öğrenen Emniyet Müdürü  Hüseyin Yenice inceleme başlatılması talimatını verdi.

haber3

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.