logo yeni

81 İLDEN 81 ÖĞRETMEN SAMSUN'A GİDECEK

Aktif . Yayınlanma mansethaber

ogretmenMilli Eğitim Bakanlığı 81 ilden 81 başarılı öğretmeni Samsun'da buluşturmayı planlıyor.

Programa göre, 22 Mayıs'ta bir araya gelecek öğretmenler, Samsun'un ve Amasya'nın tarihi, turistik ve kültürel mekanlarını gezecek, ayrıca bilgi ve deneyimlerini meslektaşları ile paylaşacak.

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmene Hizmet, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Daire Başkanlığı tarfından organize edilen ve yaptığı mesleki çalışmalar ve başarılı projeleriyle öne çıkan öğretmenlerin ödüllendirilmesi amaçlandığı '81 İlden 81 Öğretmen' projesinin 4. etkinliği Samsun'da gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, etkinlik kapsamında 22 Mayıs'ta Samsun'da buluşacak 81 başarılı öğretmenin, Samsun'un ve Amasya'nın tarihi, turistik ve kültürel mekanlarını gezeceğini, bilgi ve deneyimlerini meslektaşları ile öğrencilerle paylaşacağını belirtti. Ayrıca öğretmenlere bu kapsamda Samsun'un Kurtuluş İskelesi, Bandırma Vapuru, Batıpark Amazon Köyü, Amisos Tümülüsleri, Kent Müzesi ve Kuş Cenneti'de gezdirilecek.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.