logo yeni

İSHALDİM SAVUNMASINI PAYLAŞINCA SORUŞTURMA AÇILDI

Aktif . Yayınlanma mansethaber

saglik 4Adana’nın Ceyhan ilçesinde Beyin Cerrahi Uzmanı bir doktorun, mesaiye geç geldiği gerekçesiyle hastane yönetimine verdiği savunması soruşturma sebebi oldu.

Beyin cerrahi uzmanı, mesaiye geç geldiği gerekçesiyle hastane yönetimine verdiği ‘ishaldim’ şeklinde gerekçe göstermesi sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

Ceyhan Devlet Hastanesi yönetimi 19 Şubat’ta resmi yazıyla mesaiye geç geldiği iddiasıyla doktordan savunma isterken, beyin cerrahi uzmanı doktorun savunmasında şu ifadelere yer verdiğini sosyal medyada paylaşması olay oldu:

“Mesaime her zamanki gibi zamanında geldim. Ameliyat hastalarımı ziyaret edip tedavilerini düzenledim. İshal olduğum için yarım saat kadar büyük tuvalet ihtiyacımı giderdim. Bir daha ki sefere tuvalet ihtiyacım olduğunda tarafınıza bildireceğim. Çok özür dilerim.”

Doktorun, hastane yönetiminin kendisinden savunma istediği yazıyı ve kendi savunmasının fotoğrafını çekerek sosyal paylaşım sitesinde kendi sayfasından "yorumsuz" olarak paylaşması ise soruşturmasya yol açtı. 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.