logo yeni

İCRA MÜDÜRÜ RÜŞVET ALDIĞI İDDİASIYLA TUTUKLANDI

Aktif . Yayınlanma mansethaber

tutuklamaDenizli Çal İlçesi'nde icra müdürü olarak görev yapan bir personel, şarap firması sahibi bir kişiden 14 bin TL. rüşvet aldığı iddiasıyla tutuklandı.

İcra Müdürü, şarap firması sahibinden 14 bin lira rüşvet aldığı iddiasıyla gözaltına alınması sonrasında, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilmişti.

İddialara göre, Çal İlçesi'ne icra müdürü olarak atanan personel, borçları yüzünden hakkında icra takibi başlatılan işadamından rüşvet istedi. Bunun üzerine polise giden işadamı, seri numaraları alınmış 14 bin TL’ yi icra müdürüne verdi. Ardından da Çal Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek suç duyurusunda bulundu. Başlatılan soruşturmayla harekete geçen polis, aynı gün icra müdürünün makamına giderek yaptığı aramada, seri numarası alınmış 14 bin TL’yi çantada buldu.

Gözaltına alınan icra müdürünün Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'nde "Rüşvet almadım. İşadamı bana parayı kendisi vererek ‘üzerinde bulunsun senden sonra alacağım' dedi. Bana kumpas kuruldu" dediği iddia edildi.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.