logo yeni

HAFTASONU SİTEMİZDE İKİ YENİLİK

Aktif . Yayınlanma mansethaber

kpss 4Sitemizde haftasonu itibariyle siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimizden gelen öneri ve talepler doğrultusunda bazı yenilikler gerçekleştirdik.

Öncelikle maaş hesaplama motorlarımız arasına 4/B statüsünde çalışmakta olan sözleşmeli personelin ücretlerini hesaplayabileceği motoru eklemiş bulunuyoruz. 4/B statüsünde çalışan personelin ücretlerini hesaplayabileceği motora buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca internette yer alan paralı ve yetersiz örneklerine rağmen, “memur dostu” sitemizin tamamen ücretsiz olarak hizmete sunduğu görevde yükselme sınavlarına hazırlanmanıza yardımcı olacak deneme testlerini geliştirmeye devam ediyoruz.

Bu kapsamda son olarak bu hafta sonu itibariyle, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa ait 70 sorudan olan 7 testi, deneme testlerimiz arasına ekleyerek kullanımınıza sunmuş bulunuyoruz. Önümüzdeki günlerde sistemimize eklenecek yeni testler ile görevde yükselme sınavlarına hazırlanmak isteyen ziyaretçilerimize vereceğimiz ücretsiz katkılara devam edeceğiz.

Görevde yükselme deneme testlerine buradan ulaşabilirsiniz.

memurunyeri

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.