logo yeni

THY ÖĞRETMENLER GÜNÜ KAPSAMINDA İNDİRİM UYGULAYACAK

Aktif . Yayınlanma mansethaber

yurtdisiTHY, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda ve YÖK'e bağlı kurumlarda görev yapan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlamak için özel bir kampanya düzenledi.

Buna göre, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullarda ve Yüksek Öğretim Kurumu'na (YÖK) bağlı üniversitelerde görev yapmakta olan öğretmen ve ailelerine 20 Kasım 2015 - 01 Nisan 2016 (dahil) tarihleri arasında seyahat edilmesi koşuluyla Türk Hava Yolları ve Anadolu jet markalarının tüm iç hat (Ercan, Hopa hatları ile Türk Hava Yolları'nın ortak uçuş anlaşması yaptığı diğer havayolları uçuşları kampanyaya dahil değildir) seferlerinde % 30 indirim uygulanacak.

THY'den konuya ilişkin yapılan açıklamada, aynı soyada sahip yolcuların birlikte seyahat etmeleri koşuluyla 4 kişiye kadar indirim yapılabilecek. Kampanya dahilinde biletler 05 Ekim 2015-01 Nisan 2016 (dahil) tarihleri arasında satın alınabilecek.

Ayrıca kampanya kapsamındaki indirimden yararlanmak için aranan diğer şartlar şöyle belirlendi:

- Kampanya, PNR'da (Passenger Name Record - Yolcu İsim Kaydı) aynı soyada sahip en az 1, en fazla 4 yolcu bulunması durumunda uygulanacaktır.

- Çift soyada sahip yolcuların, rezervasyon esnasında soyadı kısmına beraber seyahat edeceği ailesine ait soyadını girmek suretiyle öğretmen indiriminden yararlanacaktır.

- Çift soyadı kullanmayı tercih eden yolcularımız, ikinci soyadını isim hanesinde belirterek yine bu indirimden yararlanabilecektir.

- Kampanya kapsamındaki uçuşlarda, kampanyanın başlama tarihinden önce konfirme rezervasyon yaptırmış yolcular da bu indirimden faydalanabilecektir.

- Seyahat değişikliğine ve iadeye izin verir.

- Yolculardan biri gruptan ayrı seyahat etmek isterse yapılan indirim geçersiz olacak ve indirimsiz ücret kullanılacaktır.

- Açık olarak düzenlenen biletlere indirim yapılmayacaktır.

- INF (bebek yolcu tipi) ücretleri üzerinden ayrıca bir indirim uygulanmayacaktır.

- Aktarmalı seferlerde de indirim uygulanacaktır.

- Diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilmez.

- Diğer uygulama koşulları için orijinal ücret kuralları geçerlidir

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.