logo yeni

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI YENİ BİNASINA TAŞINDI

Aktif . Yayınlanma mansethaber

cevre ve sehircilik bakanligi 2Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, uzun süredir beklenen yeni binasına taşındı. Bakanlık bundan sonra Eskişehir Devlet Yolu üzerinde yeni inşa edilen binadan hizmet vermeye devam edecek.

Bakanlık yeni hizmet binasına ilk olarak Kızılay Vekaletler Caddesi’nde faaliyet gösteren Bakanlık Makamı, Müsteşarlık, Özel Kalem Müdürlüğü, Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü, Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği, Strateji Geliştirme Başkanlığı, Personel Dairesi Başkanlığı ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı taşındı.

Bakanlığın diğer ek hizmet binalarında faaliyet gösteren diğer birimlerinin de zamanla taşınması ile birlikte Bakanlık hizmet birimleri, tek binada faaliyet gösterecek.

Yeni Bina Adres: Mustafa Kemal Mahallesi Eskişehir Devlet Yolu (Dumlupınar Bulvarı) 9. km. (Tepe Prime Yanı) No: 278 Çankaya / Ankara“

 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.