logo yeni

SGK İL MÜDÜR YARDIMCISI HAYATINI KAYBETTİ

Aktif . Yayınlanma mansethaber

trafik kazasiSGK İl Müdür Yardımcısı Cengiz Berber ve eşi Ayten Berber, Ankara’da geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybetti.

Kastamonu'dan Ankara'ya bir yakının sözü için giden SGK İl Müdür Yardımcısı Cengiz Berber’in idaresindeki otomobilin, Hacettepe Üniversitesinde verilen yemeğe katıldıktan sonra kampüs içinde başka bir otomobil ile kafa kafaya çarpıştığı öğrenildi.

Sosyal Güvenlik Kurumu Kastamonu İl Müdür Yardımcısı Cengiz Berber ile yine SGK’da çalışan eşi Ayten Berber ve kızları Berrin ve Berna ile kayınpederi Hüseyin Püridi yaralandı.

Trafik kazası sonrasında olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan yaralılardan İl müdür yardımcısı Cengiz Berber ile eşi Ayten Berber hayatını kaybederken, kayınpederi Hüseyin Püridi ile çocukların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Cenazeler, otopsi yapılmak üzere Ankara Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Burada yapılacak otopsinin ardından Cengiz ve eşi Ayten Berber, 21 Eylül Pazartesi günü Daday ilçesinde öğle namazına müteakip defnedilecek.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.