logo yeni

GENÇ ÖĞRETMEN İNTİHAR ETTİ

Aktif . Yayınlanma mansethaber

ogretmen 4Psikolojik sorunları olduğu belirtilen genç öğretmen intihar etti.

Manisa Öğretmen Evi'nde kalan ve coğrafya öğretmenliği yapan Hüseyin Karakaş’ın, başına dayadığı av tüfeğiyle intihar ettiği öğrenildi.

27 yaşındaki Karakaş’ın Gördes İlçesi'ndeki Güneşli Anadolu Lisesi'nde coğrafya öğretmeni olduğu belirtildi. Karakaş’ın dün saat 11.00 sıralarında Manisa Öğretmen Evi'ne gelerek, öğretmen evinin 3 katında bulunan 312 numaralı odaya yerleştiği ve saat 16.00 sıralarında resepsiyonu arayıp, televizyonun kumandasının bozulduğunu bildirdiği öğrenildi.

Yarım saat sonra odaya giden personelin, Karakaş'ı yatağında kanlar içinde bulduğu bildirilirken, haber verilmesiyle olay yerine gelen polis ekipleri, bekar olan Karakaş'ın intihar ettiğini belirledi.

Öğretmen Karakaş’ın bir süredir Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi gördüğü öğrenildi. Karakaş'ın odasında iki not bulunurken, birinde "Ölümümden kimse sorumlu değildir" yazdığı belirtiliyor.

Öğretmen Karakaş’ın dört gündür görev yaptığı okula gitmediği, okul yönetiminin telefonlarına da çıkmadığı öğrenildi.

Polis, Karakaş'ın intiharı ile ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.