logo yeni

THY ASKER VE POLİSE İNDİRİM UYGULAYACAK

Aktif . Yayınlanma mansethaber

yurtdisiTHY yaklaşan kurban bayramı öncesinde asker ve polislerin seyahat ücretlerinde indirim uygulayacak.

Türk Hava Yollarından yapılan açıklamada,

-Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak görev yapan polislere,

-Türk Silahlı Kuvvetleri ve Jandarma Genel Komutanlığı'nda görevli mensuplarına,

17 Eylül 2015-04 Ekim 2015 tarihleri arasında seyahat edilmesi koşuluyla Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet markalarının Ercan, Hopa ve tüm iç hat ( Code Share seferler hariç) seferlerinde yüzde 50 indirim uygulanacağı açıklandı.

İndirim her rütbedeki asker ve polisi kapsarken, ayrıca eş ve çocuklarına, birlikte ve ayrı seyahat etmelerini gözetmeksizin direk ve aktarmalı seyahatlerde business ve ekonomi sınıf ücretleri (promosyon ücretleri hariç) üzerinden uygulanacak.

Biletleme işlemi için; subay, astsubay, uzman, sözleşmeli er/erbaşlar, polis ve aileleri için askeri kimlik ya da emniyet kimlik kartı ibraz edilmesi; Er/erbaşlar ve aileleri için askeri kimlik kartı ya da son 15 gün içinde alınmış olan terhis belgesinin ibraz edilmesi gerektiği bildirildi. Kampanya dahilinde biletler 09 Eylül 2015 - 04 Ekim 2015 tarihleri arasında sadece Türk Hava Yolları satış ofislerinden (acente ve internet satışı olmayacak) satın alınabileceği kaydedildi.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.