logo yeni

ADALET BAKANLIĞI MÜFETTİŞ ALACAK

Aktif . Yayınlanma mansethaber

adalet bakanligiAdalet Bakanlığı yaptığı duyuru ile Bakanlık Teftiş Kurulu Başkanlığının müfettiş ihtiyacını karşılamak üzere alım yapılacağını açıkladı.

Bakanlıktan yapılan duyuruda, “2802 sayılı Kanunun 37 nci maddesinin b bendi ile Adalet Bakanlığı Teftiş Kurulu Yönetmeliğinin 26 ıncı maddesinde belirtilen müfettişliğe atanma şartlarını taşıyan ve (denetimlerin UYAP sistemi üzerinden yapılmasına dair çalışma bulunduğu hususu da dikkate alınarak) özellikle UYAP sistemini aktif olarak kullanan hâkim ve Cumhuriyet savcılarının Adalet Müfettişliğine atanma taleplerini içeren dilekçelerini 15 Eylül 2015 Salı günü mesai bitimine kadar Adalet Bakanlığı Teftiş Kurulu  Başkanlığına göndermeleri gerekmektedir.” İfadelerine yer verildi.

Bakanlık içinden karşılanacak olan müfettiş ihtiyacı için, başvurmak isteyenlerin başvuru dilekçelerini; bağlı bulunulan Başsavcılık ya da Komisyon Başkanlığı aracılığı ile ya da aşağıda gösterilen faks numarası veya e-posta adresine imzalı şekilde göndermeleri istendi.

 İrtibat Bilgileri:
Tel          :0312 223 63 86
Faks       :0312 223 37 12
e-posta   :This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.