logo yeni

İSTANBUL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI TUTUKLANDI

Aktif . Yayınlanma mansethaber

tabancaBüyükçekmece, Çatalca, Beylikdüzü ve Silivri'den sorumlu İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Celal Yılmaz’ın tutuklandığı belirtiliyor.

Yılmaz’ın trafikte tartıştığı bir vatandaşı vurarak hayatını kaybetmesine neden olduğu iddiasıyla tutuklandığı belirtiliyor.

Olayın, eşiyle birlikte evine giderken motosiklet sürücüsü A.Sülüsoğlu isimli vatandaşın yolda Celal Yılmaz ile tartışması, tartışmanın büyümesi üzerine Yılmaz ve eşinin arabasıyla birlikte yoluna devam ederek Polis Lojmanları'na gitmesi ancak, öldürülen Sülüsoğlu’nun lojmanlara kadar Yılmaz'ı takip etmesi üzerine meydana geldiği iddia edildi.

Burada tartışmanın büyüdüğü belirtilirken, iddiaya göre Sülüsoğlu’nun silah çekerek Yılmaz'a doğrultması sonrasında Emniyet Müdür Yardımcısı kendini korumak için ateş etti. Yılmaz, hemen polis ve 112 acil sağlık ekiplerine haber verdi.

Vücuduna kurşun isabet eden Sülüsoğlu olay yerinde yaşamını yitirirken, emniyete teslim olan İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yılmaz tutuklandı.

 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.