logo yeni

İLÇE HALK KÜTÜPHANE MÜDÜRÜ OĞLUNU KURTARDI, KENDİNİ KURTARAMADI

Aktif . Yayınlanma mansethaber

bogulmaİlçe Halk Kütüphanesi Müdürü, oğlunu kurtardıktan sonra akıntıya kapılarak hayatını kaybetti.

Zonguldak’ın Çaycuma İlçesi'nde, gerçekleşen vahim olayda, Filyos Irmağı'na giren 35 yaşındaki Raşit Özat, boğulmak üzere olan oğlu 11 yaşındaki Berat'ı kurtardı. Ancak kendisi akıntıya kapılan Özat gözden kayboldu. İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Özat’ın cesedi olaydan 4 saat sonra bulundu.

İlçeye bağlı Saltukova Beldesi'ndeki köprü altında Filyos Irmağı'nda balık tutan Özat’ın, serinlemek için ırmağa giren oğlunu batıp çıkarken görünce tereddüt etmeden suya atladığı, boğulmak üzere olan oğlunu sudan çıkararak sığ yere götürürken kendisinin akıntıya kapıldığı bildirildi.

Olay yerine çağırılan itfaiye, jandarma ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları araştırma sonucunda, yaklaşık 4 saat sonra Özat’ın cesedine ulaştılar.

Özat'ın cesedi, cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Çaycuma Devlet Hastanesi morguna konulurken, 2 çocuk babası Özat'ın ölüm haberi yakınlarını üzüntüye boğdu.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.