logo yeni

CEZAEVİ MÜDÜRÜ SALDIRIDA HAYATINI

Aktif . Yayınlanma mansethaber

tabancaKandıra F Tipi Cezaevi'nin Müdürü İsmet Aktürk bu sabah saatlerinde otomobilinde uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti.

Kocaeli'de daha çok çete suçlularının kaldığı Kandıra F Tipi Cezaevi'nin Müdürü olarak görev yapan İsmet Aktürk’e saldırı olayının Yeşilova Semti'nde trafik ışıklarında meydana geldiği belirtiliyor.

Aktürk’ün kırmızı ışıkta bekleyen aracının yanından geçen bir başka araçtan kurşun yağmuruna tutulduğu, ağır yaralanan İsmet Aktürk'ün, hemen Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürmesine ve ameliyata alınmasına rağmen hayatını kaybettiği belirtiliyor.

Aktürk kimdi?

İsmet Aktürk, çeşitli illerde uzun yıllar cezaevi müdürü olarak çalışmış, yaklaşık 1 yıl önce Osmaniye T Tipi Ceza İnfaz Kurumundan Kocaeli'ye tayini çıkmıştı. İsmet Aktürk, Osmaniye'den önce de Konya ilinde Konya E Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu'nda müdür olarak görev yapıyordu. İsmet Aktürk, 1 yıldır Kandıra 1 Nolu F Tipi Cezaevi Müdürü olarak görev yapıyordu.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.