logo yeni

calisanlar2 copy

BAKANI DİNLEMEK İSTEMEDİLER

Aktif . Yayınlanma mansethaber

Sütlüce'de bulunan AkP İl Başkanlığı binasında AKP'liler bayramlaşma için biraraya geldi. Törene Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, AKP Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, AKP İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile AKP İstanbul milletvekilleri Ahmet Kutalmış Türkeş ve Şirin Ünal ile ilçe belediye başkanları ve yöneticiler katıldı.

Bayramlaşma töreni öncesi konuşan Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer salonda bulunanların Kurban Bayramını tebrik ettikten sonra "Aslında şimdi tam zamanı. Şimdi sizi bu kadar çok görmüşken, eğitim meselelerini anlatmak istiyorum. Ama eğer bunu anlatmamı istemiyorsanız şöyle bir saat kadar fazla değil, bana güçlü bir alkış yaparsanız bayram tebriği ile yetineceğim" dedi. Bunun üzerine salondakiler Milli Eğitim Bakanını alkışlamaya başladı. Dinçer ise alkışların az olduğunu söyleyerek, "Bu yetmez " dedi. Bunun üzerine salondakiler daha güçlü alkışlayınca bu kez Bakan Dinçer gülerek "Nice bayramlara hep beraber inşallah " diyerek konuşmasını kısa kesti ve kürsüden indi. 

Bakan Dinçer' in sadece bayram tebriğiyle kürsüden inmesine yol açan güçlü alkışların, orada bulunanların eğitim meselelerini duymak istemedikleri için mi yoksa, Bakan Dinçer'in uzun konuşmasını dinlemek istemedikleri için mi geldiği anlaşılamadı.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.