logo yeni

RÜŞVET SUÇLAMASIYLA MESLEKTEN MEN CEZASI İNTİHARA NEDEN OLDU

Aktif . Yayınlanma mansethaber

tabancaRüşvet suçlaması ile yargılanan ve meslekten men cezası alan eski polis memuru, parkta tabancayla göğsüne ateş ederek canına kıydı.

Hakkındaki rüşvet suçlaması ile yargılanan ve meslekten men cezası Yargıtay tarafından onaylanan evli ve 2 çocuk babası polis memurunun geride, “çocuklarına haram lokma yedirmediğini” belirten bir not bıraktığı bildirildi.

Bu sabah saat 06.00 sıralarında Hürriyet Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Parkı'nda meydana gelen olayda eski polis memuru, tabancayı göğsüne dayayarak ateş etti. 2 el ateş ettikten sonra ağır yaralanan polis memuru olay yerine gelen 112 acil ambulansıyla Bilecik Devlet Hastanesi'ne kaldırılmasına ve doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti.

Polis memurunun 3 yıl önce Bilecik Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şubesi'nde görev yaparken, bir kamyon şoföründen rüşvet almakla suçlandığı ve hakkında açılan dava sonucu mahkemece 1 yılın üzerinde hapis ve meslekten men cezasına çarptırıldığı belirtildi. Mahkemece verilen cezanın Yargıtay tarafından da onaylanması üzerine, polis memuru bunalıma girdiği ve intihar mektubunda  "Ben çocuklarıma haram lokma yedirmedim. Haram yiyenler ortalıkta geziyor" şeklinde bir ifadeye yer verildiği belirtildi.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.