logo yeni

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SINAV YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI. DEĞİŞİKLİKLER AÖF’Ü ETKİLEMİYOR

Aktif . Yayınlanma mansethaber

akademikAnadolu Üniversitesi Önlisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinde bazı değişiklikler yapılırken, yapılan değişiklikler Üniversiteye bağlı “Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Pilotaj Bölümü ve Yabancı Diller Yüksekokulu öğrencilerini etkilemeyecek.

UZMAN ERBAŞLIKTAN AYRILANLARLA İLGİLİ KANUN TEKLİFİ VERİLDİ

Aktif . Yayınlanma mansethaber

ismail faruk aksu 5Uzman Erbaş statüsünde en az iki yıl çalıştıktan sonra kendi isteğiyle görevinden ayrılanların, bir defaya mahsus olmak üzere yapılacak sözlü sınavla sözleşmeli İnfaz ve Koruma Memurluğuna alınmasına imkan veren düzenlemenin kapsamının genişletilmesi amacıyla bir Kanun Teklifi hazırlandı.

ÖĞRETMENLERİN KARİYER SİSTEMİ NASIL OLACAK?

Aktif . Yayınlanma mansethaber

ogretmenMilli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan 2017-2023 Öğretmen Strateji Belgesinde yer alan 'uzman' ve 'başöğretmen' gibi kariyer basamaklarına göre, yeni bir ödül sisteminin öngörüldüğü modelin hayata geçirilmesi için çeşitli alternatifler mercek altına alındı.

BAŞBAKAN YARDIMCISI BES’TEN CAYMA ORANINI YÜKSEK BULDU

Aktif . Yayınlanma mansethaber

mehmet simsekNTV yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtlayan Başbakan Yardımcısı Mehmet ŞİMŞEK, bireysel emeklik sisteminden cayma oranının yüksek olduğunu ve bu sistemin yeterince başarılı olduğunu söylemeyeceğini ifade etti.

2017 MAYIS AYI AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI NE OLDU?

Aktif . Yayınlanma mansethaber

maas 14Memur-Sen tarafından her ay düzenli olarak yapılan “açlık-yoksulluk” araştırmasının Mayıs ayı sonuçlarına göre, Türkiye’deki 4 kişilik bir ailenin açlık sınırı 1.696,35 TL, yoksulluk sınırı ise 4.721,80 TL olarak belirlendi.

EMEKLİLİK YAŞI YÜKSELTİLECEK

Aktif . Yayınlanma mansethaber

mehmet muezzinogluÖzel bir televizyon kanalında açıklamalarda bulunana Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu emeklilik yaşının yükselmesi gerektiğini açıkladı.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.