logo yeni

BAZI KURUMLARA AİT KADROLARDA DOLU/BOŞ DEĞİŞİKLİĞİ YAPILDI

Aktif . Yayınlanma Memurlarla İlgili Diğer Haberler

kadro2Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararıyla; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, Savunma Sanayii Müsteşarlığı ve TODAİE Genel Müdürlüğüne ait bazı kadrolarda değişiklik yapıldı.

Bakanlar Kurulu Kararıyla;

**Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü ile TODAİE Genel Müdürlüğüne ait bazı boş kadrolarda ilk defa veya görevde yükselme suretiyle atama yapmaya yönelik sınıf, unvan ve derece değişikliği yapıldı.

**Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Savunma Sanayii Müsteşarlığına ait bazı dolu kadrolarda derece terfilerine yönelik değişikler yapılırken, bazı boş kadrolarda ise ilk defa veya görevde yükselme suretiyle atama yapmaya yönelik sınıf, unvan ve derece değişikliğine gidildi.

Değişiklik yapılan kadrolar için tıklayınız ...

Bugün yürürlüğe giren Bakanlar Kurulu Kararı

Karar Sayısı : 2014/6984

Bazı kamu kurum ve kuruluşlarına ait kadrolarda düzenleme yapılması hakkındaki ekli Kararın yürürlüğe konulması; 190 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 7 nci ve 9 uncu maddelerine göre, Bakanlar Kurulu’nca 3/11/2014 tarihinde kararlaştırılmıştır.

3/11/2014 TARİHLİ VE 2014/6984 SAYILI KARARNAMENİN EKİ KARAR

MADDE 1 – (1) Kamu kurum ve kuruluşlarına ait kadrolardan; ekli (3) sayılı cetvellerde yer alan dolu kadroların dereceleri ve ekli (4) sayılı cetvellerde yer alan boş kadroların sınıf, unvan ve dereceleri aynı cetvellerde gösterildiği şekilde değiştirilmiştir.

MADDE 2 – (1) Bu Karar yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3 – (1) Bu Karar hükümlerini Bakanlar Kurulu yürütür.

memurunyeri

 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.