logo yeni

calisanlar2 copy

BAŞBAKAN DERSHANELERİ KAPATMAKTA KARARLI

Aktif . Yayınlanma Memurlarla İlgili Diğer Haberler

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan açıklamasına "Türkiye buna uyacak kimse gücenmesin. Hizmet alımı yapalım. Sen bizi yatırımdan kurtarırsın biz de sana öğrenci göndeririz. Nedir maliyetiti biz sana fazlayısya göndeririz. Devlet milet el ele başarıyı yakalarız. İnsanımızın yokluğa mahkum olmasını engellemiş oluruz. Bir sonraki eğitim yılında bunu inşallah başaracağız." şeklinde devam etti.

Medipol Mega Hastaneler Kompleksinin açılışın da konuşma yapan Başbakan Erdoğan, dershanelerin kapatılması konusundaki kararlılığını  "Kusura bakmasınlar! birileri daha fazla para kazansın diye vatandaşımızın sömürülmesine göz yumamayız. Anadolu’da bana ‘madem dershaneye çocuğu göndereceğim bu okullar niye var? Bileziği satmak zorunda kaldım, davarı satmak zorunda kaldım’ diyor. Biz yatırım söz konusu olduğunda devlet özel ayrımı yapmıyoruz. Yeter ki bu ülkeye faydalı olacak işler yapılsın. Bu yöndeki her çabanın sonuna kadar arkasındayız." ifadeleri ile gösterdi. Ayrıca Erdoğan, dershanelerin kapatılması çalışmalarının önümüzdeki öğretim yılına yetiştirileceğini söyledi.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.