logo yeni

ÖĞRETMEN KAÇIRMA OYUNU

Aktif . Yayınlanma Memurlarla İlgili Diğer Haberler

Kandil’den tüm örgüt birimlerine gönderilen talimatta, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde görev yapan öğretmenlerin kaçırılması talimatı verildi. Kandil,  Suriye sınırındaki karakollara saldırılmasını da istedi. Terör örgütünün yönetici kadrolarının yer aldığı Kandil’den verilen son talimatlar istihbarat birimlerinin eline geçti. Hatay’daki sınır karakollarına saldırılması istendi. Kandil’in bazı hain saldırı emirleri şöyle: “Hakkari-Şırnak/Cizre-Diyarbakır başta olmak üzere Güneydoğu Anadolu’daki adliye binaları, vergi dairelerinin kundaklanması, işgal edilmesi ve basılması.” “Öğretmenlerin kaçırılması birkaç gün tutulması ve sonrasında bölgeyi tek etmek şartıyla serbest bırakılması.” “Kış döneminde 50-60 kişilik bir grubun Türkiye geneline yayılarak il ve ilçelerde eylem yapması.”

Öte yandan Diyarbakır’da terör örgütü PKK mensuplarının kaçırdığı 2 öğretmen serbest bırakıldı. Öğretmenlerin Kulp Jandarma Komutanlığı’nda ifadeleri alındı. Bölgede operasyon başlatıldı.

star

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.