logo yeni

calisanlar2 copy

ENGELLİLER PAZARTESİ İŞE GİTMEYECEK

Aktif . Yayınlanma Memurlarla İlgili Diğer Haberler

Engellilere yönelik faaliyet gösteren konfederasyon, bağlı federasyonlar ve derneklerin kamu görevlisi olan yönetim kurulu üyeleri ile kamuda görev yapan tüm engelliler 3 Aralık Pazartesi günü idari izinli sayılacak.

3 Aralık 2002 tarihli 2002/58 Sayılı Başbakanlık Genelgesi’nin 3 üncü maddesinin birinci fıkrasında “ Ulusal düzeyde kabul edilen 10-16 Mayıs Sakatlar Haftasının ilk günü ile 3 Aralık Dünya Özürlüler Gününde, özürlülere yönelik faaliyet gösteren Konfederasyon, bağlı federasyonlar ve derneklerin kamu görevlisi olan yönetim kurulu üyeleri ile kamuda görev yapan tüm özürlüler idari izinli sayılacaktır.” denilmiştir.

Bu çerçevede, Dünya Özürlüler Gününü olması nedeniyle 3 Aralık 2012 Pazartesi günü, engellilere yönelik faaliyet gösteren konfederasyon, bağlı federasyonlar ve derneklerin kamu görevlisi olan yönetim kurulu üyeleri ile kamuda görev yapan tüm engelliler idari izinli sayılacak.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.