logo yeni

SGK, SAĞLIK UYGULAMA TEBLİĞİNDE (SUT) BAZI DEĞİŞİKLİKLER YAPTI

Aktif . Yayınlanma Memurlarla İlgili Diğer Haberler

sgk24/3/2013 tarihli ve 28597 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından sağlık yardımı karşılananlara sağlanan hizmetler ile yol, gündelik ve refakat giderlerinden yararlanma usul ve esasları ile bu hizmetler karşılığında SGK tarafından ödenecek bedelleri belirleyen "Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliği"nde bazı değişiklikler yapıldı.

Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ, Resmi Gazete’nin bugünkü (8 Haziran 2017) sayısında yayımlandı.

Tebliğde yapılan değişikliklere ilişkin hükümlerden bazıları 18/1/2016 tarihinden, bazıları 14/3/2016 tarihinden, bazıları 11/7/2016 tarihinden ve bazıları da 26/4/2017 tarihinden geçerli olarak yürürlüğe girerken; bazıları bugünden itibaren 10 gün sonra, bazıları bugünden itibaren 5 iş günü sonra, bazıları bugün, bazıları 1 Temmuz 2017 tarihinde, bazıları ise bugünden itibaren 30 gün sonra yürürlüğe girecek.

SUT’da yapılan değişiklikler için tıklayınız ...

Sitemizden yapılan alıntılara "memurunyeri.com" şeklinde aktif link verilmesi gereklidir.

memurunyeri

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.