logo yeni

4 KURUMUN KADROLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILDI (23 ARALIK 2016)

Aktif . Yayınlanma Memurlarla İlgili Diğer Haberler

teskilatAdalet Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğüne ait bazı kadrolarda dolu/boş değişikliği yapıldı.

Resmi Gazete’de bugün yayımlanan 2016/9604 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yapılan kadro değişikliklerinin bazıları derece terfilerine yönelik dolu kadro değişikliği şeklinde olurken, bazıları ise ilk defa veya naklen ya da görevde yükselme suretiyle atama yapmaya yönelik boş kadro değişikliği şeklinde oldu.

Değişiklik yapılan kadro unvan ve sayıları için tıklayınız …

 

Bugün yürürlüğe giren Bakanlar Kurulu Kararı

Karar Sayısı : 2016/9604

Bazı kamu kurum ve kuruluşlarına ait kadrolarda düzenleme yapılması hakkındaki ekli Kararın yürürlüğe konulması; 190 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 7 nci ve 9 uncu maddelerine göre, Bakanlar Kurulu’nca 12/12/2016 tarihinde kararlaştırılmıştır.

12/12/2016 TARİHLİ VE 2016/9604 SAYILI KARARNAMENİN EKİ-KARAR

MADDE 1 ‒ (1) Kamu kurum ve kuruluşlarına ait kadrolardan; ekli (3) sayılı cetvellerde yer alan dolu kadroların dereceleri ve ekli (4) sayılı cetvellerde yer alan boş kadroların sınıf, unvan ve dereceleri aynı cetvellerde gösterildiği şekilde değiştirilmiştir.

MADDE 2 ‒ (1) Bu Karar yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3 ‒ (1) Bu Karar hükümlerini Bakanlar Kurulu yürütür. 

Sitemizden yapılan alıntılara "memurunyeri.com" şeklinde aktif link verilmesi gereklidir.

memurunyeri

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.