logo yeni

12 KURUMDA KADRO/POZİSYON DEĞİŞİKLİĞİ OLDU

Aktif . Yayınlanma Memurlarla İlgili Diğer Haberler

kadroBugün yayımlanan 2016/9408 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla, 12 adet kamu iktisadi teşebbüsüne ait kadro ve/veya pozisyonlarda iptal/ihdas yapıldı.

Bakanlar Kurulu Kararı ile toplam 12 kamu iktisadi teşebbüsüne ait kadro ve pozisyonlarda değişikliğe gidildi.

İlgili kurumlar ve yapılan İptal/ihdaslar 

**Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğüne ait 3 adet Fabrika Müdür Yardımcısı kadrosu ve 9 adet Memur pozisyonu iptal edilirken çeşitli unvanlarda toplam 4 adet kadro ve 7 adet pozisyon ihdas edildi.

**Çayırhan Enerji ve Madencilik Proje A.Ş. Genel Müdürlüğüne ait çeşitli unvanlarda toplam 7 adet kadro iptal edilirken, 43 adet pozisyon ihdas edildi.

**Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğüne ait toplam 3 adet Müdür Yardımcısı pozisyonu iptal edilirken, 8 adet Şube Müdürü kadrosu ve çeşitli unvanlarda toplam 524 pozisyon ihdas edildi.

**Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğüne ait çeşitli unvanlarda toplam 10 adet kadro ve 134 adet pozisyon iptal edilirken, 25 adet kadro ve 165 adet pozisyon ihdas edildi.

**Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğüne ait çeşitli unvanlarda toplam 11 adet kadro ve 8 adet pozisyon iptal edilirken, 15 adet kadro ve 167 adet pozisyon ihdas edildi.

**Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğüne ait çeşitli unvanlarda toplam 5 adet kadro ve 49 adet pozisyon iptal edilirken, 17 adet kadro ve 42 adet pozisyon ihdas edildi.

**Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğüne ait çeşitli unvanlarda toplam 3 adet kadro 3 adet Müdür Yardımcısı pozisyonu iptal edilirken, çeşitli unvanlarda 17 adet kadro ve 83 adet pozisyon ihdas edildi.

**PTT Genel Müdürlüğüne ait çeşitli unvanlarda toplam 16744 adet pozisyon ve 1554 adet kadro iptal edilirken, 26 adet Müfettiş kadrosu ihdas edildi.

**Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğüne ait çeşitli unvanlarda toplam 84 adet pozisyon iptal edilirken, 146 adet pozisyon iptal edildi.

**Türkiye Elektrik Ticaret ve Taahhüt A.Ş. Genel Müdürlüğüne ait çeşitli unvanlarda toplam 7 adet pozisyon iptal edilirken, 6 adet pozisyon iptal edildi.

**Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğüne ait 4 adet müfettiş yardımcısı kadrosu ve çeşitli unvanlarda 3 adet pozisyon iptal edilirken, çeşitli unvanlarda 4 adet pozisyon ihdas edildi.

**Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğüne ait çeşitli unvanlarda toplam 35 adet pozisyon ihdas edildi.

Değişiklik yapılan kadro ve pozisyonları görmek için tıklayınız … 

Sitemizden yapılan alıntılara "memurunyeri.com" şeklinde aktif link verilmesi gereklidir.

memurunyeri

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.