logo yeni

SAĞLIK UYGULAMA TEBLİĞİNDE (SUT) DEĞİŞİKLİK YAPILDI

Aktif . Yayınlanma Memurlarla İlgili Diğer Haberler

sgk24/3/2013 tarihli ve 28597 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından sağlık yardımı karşılananlara sağlanan hizmetler ile yol, gündelik ve refakat giderlerinden yararlanma usul ve esasları ile bu hizmetler karşılığında SGK tarafından ödenecek bedelleri belirleyen "Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliği"nde bazı değişiklikler yapıldı.

Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Tebliğde yapılan değişikliklere ilişkin hükümlerden bazıları 1/6/2016 tarihinden, bazıları 25/6/2016 tarihinden, bazıları 11/7/2016 tarihinden ve bazıları da 13/7/2016 tarihinden geçerli olarak yürürlüğe girerken; bazıları bugünden itibaren 10 gün sonra, bazıları bugünden itibaren 5 iş günü sonra, bazıları bugün, bazıları ise 1 Ağustos 2016 tarihinde yürürlüğe girecek.

SUT’da yapılan değişiklikler için tıklayınız ...

 

Sitemizden yapılan alıntılara "memurunyeri.com" şeklinde aktif link verilmesi gereklidir.

memurunyeri

 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.