logo yeni

TODAİE BÜROKRAT ADAYLARINA İLİŞKİN EĞİTİM PROGRAMINA KAYITLAR BAŞLADI

Aktif . Yayınlanma Memurlarla İlgili Diğer Haberler

seminerTODAİE tarafından organize edilen 2015-2016 yılı “ Kamuda Yönetici Yetkinliklerinin Artırılması Programı” kayıtları başladı.

Eğitim programı ile toplumsal, ekonomik, hukuksal ve teknolojik değişmeleri takip eden ve kamu yönetiminin bu değişimlere intibakını sağlayan, bütün çözümleri rasyonel değerlendirmeler neticesinde üreten, katılımcı, saydam ve halka hizmeti esas alan kamu yöneticilerinin yetiştirilmesi amaçlanıyor.

Kimler katılabilir?

Eğitim Programına, DPB tarafından toplanan talep dahilindeki en az müdürden genel müdür yardımcısına (genel müdür yardımcısı dahil) kadar olan unvanlara sahip olanlar ile en az 8 yıl kamu hizmeti bulunan müfettiş, uzman ve akademik personel katılabilecek.

Eğitime katılacaklardan eğitim, ders notu, haberleşme, kırtasiye, yemek ve ikram giderlerini karşılamak üzere, katılım ücreti olarak, kişi başına her bir program için 650,00 TL (%8 KDV dahil) alınacak.

Program broşürüne buradan, kurs takvimine ise buradan ulaşabilirsiniz.

memurunyeri

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.