logo yeni

ULUSAL BOR ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ İÇİN YENİ KADROLAR İHDAS EDİLDİ

Aktif . Yayınlanma Memurlarla İlgili Diğer Haberler

kadro2Bakanlar Kurulu, Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü teşkilatında düzenleme yaparak, Enstitüye ait 2 adet kadronun iptalini ve 15 adet yeni kadro ihdasını da Kararlaştırdı.

Bugün yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı ile, Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü teşkilatına ilişkin bazı düzenlemeler yapıldı.

Enstitüye ait 2 adet Laborant kadrosu iptal edilirken; 2 adet Uzman, 1 adet Büro Görevlisi, 1 Adet Hukuk Müşaviri, 1 adet Şube Müdürü, 6 adet Mühendis, 1 adet Fizikçi, 1 adet Kimyager, 1 adet Mali Hizmetler Uzmanı ve 1 adet İç Denetçi olmak üzere toplam 15 adet yeni kadro ihdas edildi.

BAKANLAR KURULU KARARI

Karar Sayısı: 2015/8004

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü teşkilatında düzenleme yapılması hakkındaki ekli Kararın yürürlüğe konulması; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının 20/7/2015 tarihli ve 8250 sayılı yazısı üzerine, 4/6/2003 tarihli ve 4865 sayılı Kanunun 12 nci maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 10/8/2015 tarihinde kararlaştırılmıştır.

Kararı görmek için tıklayınız...

Sitemizden yapılan alıntılara "memurunyeri.com" şeklinde aktif link verilmesi gereklidir.

memurunyeri

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.